www.cvonline.hu

Értékesítési Elemző (Sales Analyser)

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Csapatjátékos, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes, rugalmas, kollégát várunk értékesítési csapatunkba

munkakörbe.

Feladatok:

  • Az értékesítés és a kontrolling munkájának támogatása
  • Heti és havi riportok, kimutatások készítése,értelmezése
  • Belső riportok,  elemzések készítése
  • Törzsadatok kezelése
  • Szerződések elkészítése (körlevél-készítés)
  • Az értékesítők munkájának támogatása

Elvárások:

  • Erős excel és adatbázis-kezelési ismeretek  (pivot, függvények, esetleg makrók)
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok pénzügyi/közgazdasági területen
  • Csapatjátékos személyiség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Nagyfokú pontosság

Előny:

  • Legalább középfokú angoltudás (írásban és szóban)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, referencia

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot
  • Gyakorlatszerzés cégen belüli továbblépési lehetőséggel
  • Versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkakezdés:

  • Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő