www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ELEMZŐ /KONTROLLER

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094165
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ÉRTÉKESÍTÉSI ELEMZŐ KONTROLLER

MEGBÍZÓNK:
Magyarország egy vezető biztosítótársasága, melynek történelme 1831-ig nyúlik vissza.
Itt megvalósíthatod önmagad. A vállalat sokszínű termékeiknek és szolgáltatásaiknak hála, a munka is változatos. Céljuk hogy folyamatosan fejlődjenek, termékeiket fejlesszék, hogy olyan testreszabott és elérhető biztosítási megoldásokat nyújtsanak, melyekkel tevékenyen óvják és jobbá teszik az emberek életét.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • 1 éves betanulás, beillesztési program.
  • Változatos munkakör, ahol elvárják a proaktivitást, kreativitást.
  • Fejlődési lehetőség, szervezeti egységen belüli rotáció.
  • Fix, versenyképes fizetés.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére.
  • Értékesítési érdekeltségi/ösztönző elemek modellezése.
  • Értékesítési KPI-ok követése, riportolása, elemzése.
  • Adattárházból kinyerhető rendszeres és ad hoc értékesítési riportok előkészítése, előállítása, fejlesztése.
  • Éves, évközi tervezési folyamat támogatása.
  • Értékesítési folyamatok kontrollálásának támogatása elemzéseken keresztül.
  • Az értékesítési üzleti igények lefordítása értékesítési riportrendszer megoldási lehetőségekre.
  • Értékesítési riportrendszerek továbbfejlesztése és automatizálása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú (BSc.) informatikai és/vagy gazdasági végzettség.
  • SQL nyelv erős szintű felhasználói ismerete, melyet gyakorlati teszttel mérünk.
  • Erős numerikus képességek megléte, melyeket numerikust teszt keretein belül vizsgáljuk.
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.
  • Analitikus gondolkodásmód és elemző készség.
  • Üzleti folyamatok és fogalmak absztrakt módon történő értelmezésének képessége.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Controlling / adatszolgáltatás területen szerzett gyakorlat.
  • MS Excel VBA programozási ismeretek.
  • Biztosítási és gazdasági ismeretek.
  • Érdeklődés az üzleti intelligencia terület iránt.
  • Nagyvállalati környezetben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésem kérem küldje el részemre önéletrajzát az alábbi email címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya