www.cvonline.hu

Értékesítési diszponens Ref.:962

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.17.
Hirdetés azonosító: 919714
lejárt

Német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalathoz keresünk munkatársat. Megbízónk világszínvonalú minőséget képvisel a légtechnikai termékek és különböző motorok gyártásában.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Vevői rendelések rögzítése, kezelése, felügyelete a vállalatirányítási rendszerben

  • Vevői rendelések visszaigazolása

  • A szállítási határidők ellenőrzése, egyeztetése, betartatása a termelési területtel

  • A vevő tájékoztatása a vevőt érintő változásokról, problémákról ill., konstruktív megoldási javaslatok előterjesztése

  • Értékesítési árak rögzítése a termelés irányítási programban

  • Késztermék készletek felügyelete

  • Áruszállítások összeállítása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Logisztikai területen szerzett végzettség előnyt jelent

  • Társalgási szintű német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Ügyfélorientált szemlélet

  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

  • Termelésirányítási rendszerismeret

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég

  • Multinacionális környezet

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu