www.cvonline.hu
Értékesítési Csoportvezető
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.12.15.
Jelentkezési határidő: 2015.12.24.
Hirdetés azonosító: 998872
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Főbb feledatok

  • Értékesítési csoport vezetése és fejlesztése
  • Értékesíti csapat munkájának irányítása és motiválása
  • Toborzás, kiválasztás
  • Új munkatársak mentorálása
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása
  • Közvetlen beszámolási kötelezettség a területi igazgató felé
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 2 év biztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség,
  • Kitűnő kommunikációs képesség, értékesítői és ügyfélcentrikus hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, piacvezető termékek
  • Hosszú távú perspektíva, karrierlehetőség,
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Folymatos és rendszeres szakmai képzések
  • Incentive utak

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!