www.cvonline.hu

Értékesítési Csoportvezető

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk Vezetői Programjához keresünk ambiciózus Értékesítési Csoportvezető munkatársakat

Munkavégzés helye

Megyeszékhelyek és Budapest

Feladatok
  • 6-8 fős értékesítési csapat felépítése és irányítása
  • Értékesítők teljes körű szakmai támogatása
  • Mentori feladatok
  • Egyéni és csapatcélok tervezése és megvalósítása
  • Egyedülálló értékesítési technológia használata és oktatása
  • HR tevékenységek: interjúztatás, toborzás-kiválasztás, indítás
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása
Elvárások
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vállalkozói szemlélet, önállóság
  • Eredményorientáltság
  • Következetesség és példamutatás
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Megoldásokban gondolkodás
  • Hatékony időbeosztás
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk
  • Egyedülálló szolgáltatás
  • 8x SuperBrands díjjal elismert multinacionális háttér
  • Versenyképes alap + teljesítményarányos jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Rendkívül értékes üzleti és kommunikációs képzések
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Előrelépési lehetőség
  • Motiváló szakmai környezet és lelkes, energikus csapat
Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő