www.cvonline.hu
Értékesítési csoportvezető
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 970739
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Új pénzügyi tanácsadók toborzása és kiválasztása,
Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása,
Tanácsadók szakmai fejlesztése, beillesztési programjuk működtetése,
Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja,
Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése,
Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Új pénzügyi tanácsadók toborzása és kiválasztása
Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása
Tanácsadók szakmai fejlesztése, beillesztési programjuk működtetése
Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja
Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése

Amit kínálunk:

Egyedi vállalkozásfejlesztési támogatás,
Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén,
E-learninges oktatási rendszer,
Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés,
Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem,
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel,
Teljes körű termékpaletta (banki, biztosítási, nyugdíj-, illetve lakástakarékpénztári termék)

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!