www.cvonline.hu

Értékesítési Csoportvezető

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

A D.A.S. JogSzerviz – Magyarország és Európa első számú, piacvezető jogvédelmi szakértője –

pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • Értékesítési csoport felépítése és irányítása speciális szakmai területen
  • Tanácsadók teljes körű szakmai támogatása
  • Tanácsadók folyamatos fejlődésének biztosítása a tréneri csapat támogatásával
  • Felelősség a szerződések professzionális kezeléséért
  • Előzetesen meghatározott értékesítési tervek eredményorientált követése

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyi háttér, kiemelt, versenyképes jövedelmezés
  • Folyamatos és magas szintű szakmai támogatás és képzés
  • Magas szintű vezetői továbbképzés
  • 10 év tapasztalatával minden szinten kidolgozott, precíz technológiák
  • Önálló, védett márkanév
  • A világ legnagyobb, 86 éves múltra visszatekintő német anyacégének biztonsága
  • A jogbiztonság növekvő, szélesedő piaca
  • Új piacnyitási lehetőség

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú vagy minimum középfokú végzettség
  • Mobilitás, magas energiaszint
  • Nyitott és pozitív gondolkodásmód
  • Értékesítési és vezetői tapasztalatok előnyt jelenthetnek
  • Számlaképesség
  • Saját gépjármű és “B” kategóriás jogosítvány

Jogi diploma nem feltétel!

Munkavégzés helye:

  • Országos

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.