www.cvonline.hu

Értékesítési csoportvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron
Zala
Vas

UPC Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.05.23.
Hirdetés azonosító: 805237
UPC fejléc

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

A UPC Magyarország Kft. üzletkötői hálózatának bővítéséhez és menedzseléséhez csoportvezető munkatársakat keres alkalmazotti jogviszonyba lakossági és kisvállalati ügyfélkörben végzendő feladatok ellátására Nagykanizsa, Szombathely, Sopron területekre (a három várost együttesen látja el a kiválasztott kolléga).

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • felsőfokú végzettség
  • értékesítési területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • pozitív, értékesítés orientált szemlélet
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • stratégiai szemlélet
  • fejlett elemző képesség
  • magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
  • problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • alapfizetés + teljesítmény arányos bónusz
  • irodai környezet
  • gépkocsi, laptop, telefon

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • aktív értékesítési csatornák (ügynöki hálózat) teljeskörű menedzselése
  • a hálózat optimális létszámának biztosítása, értékesítők (ügynökök) felvétele, részvétel a szakmai képzésükben, a csapat motiválása, munkájuk megszervezése, ellenőrzése
  • az üzletkötők coachingolása a munkaidő 50%-ában, analitika elkészítése az erre rendszeresített formanyomtatványon.
  • időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése (status riport, kampányriport)
  • kapcsolattartás a többi osztállyal a feladatok összehangolása, a pontos munkavégzés érdekében

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • telekommunikációs piac ismerete

Munkavégzés helye:

Sopron, Nagykanizsa, Szombathely

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc