www.cvonline.hu

Értékesítési csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 738366

Magyar tulajdonú, nagy múltú, országos lefedettséggel rendelkező, FMCG területen működő megbízónk területi képviselői/értékesítési csapata vezetésére keres új kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:
  • 80-100 fős területi értékesítői csapat koordinálása, motiválása, munkájának ellenőrzése,
  • Stratégiai és operatív jellegű feladatok ellátása, folyamatfejlesztés az értékesítési célkitűzések elérése érdekében,
  • Részvétel az értékesítési munkatársak kiválasztásában és betanításába,
  • Kapcsolattartás a kiemelt multinacionális vállalatok képviselőivel, törekvés a hosszú távú minőségi együttműködésre,
  • Információ és támogatás nyújtása meglévő ügyfelek számára, ad hoc helyzetek kezelése,
  • Az érvényben lévő szerződések alapos ismerete, pontjainak betartatása,
  • Szerződések megújítása, feltételek újratárgyalása, árajánlatok adása, egyeztetése a cég üzletpolitikai előírásai szerint,
  • Havi riportok készítése az ügyfelek részére, rendszeres jelentések a vezetőség felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, gazdasági diploma előnyt jelent,
  • FMCG területen szerzett értékesítői, területi képviseleti tapasztalat,
  • Legalább 2-3 év csoportvezetői tapasztalat,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, felsőfok előnyt jelent,
  • Célorientált, érett, nyitott személyiség, vezetői kompetenciák,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér, fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos környezet, felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Versenyképes alapbér + bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.