www.cvonline.hu

Értékesítési csoportvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe
van a megbízott értékesítési
csapatnak. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.

Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden
ügyfelünk, akikért dolgozunk
! Most  váci irodánkban értékesítési csoportvezetőként léphetsz csapatunkba!

Főbb feladatok:

  • Váci irodánk operatív működtetése
  • Meglévő munkatársak szakmai támogatása, mentortárgyalások,
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása,
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása,
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év biztosítási piacon szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Tervezhető és ösztönző jövedelem
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Motiváló szakmai környezet

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest