www.cvonline.hu

Értékesítési csoportvezető

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe
van a megbízott értékesítési
csapatnak. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.

Hogy sikeres legyen a jövőben, épp olyan fontos számunkra, mint minden
ügyfelünk, akikért dolgozunk
! Most értékesítési csoportvezetőként léphet csapatunkba!

Főbb feladatok:

  • Értékesítési csapat operatív működtetése
  • A munkatársak szakmai támogatása, mentortárgyalások
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év biztosítási területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Tervezhető és ösztönző jövedelem
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Motiváló szakmai környezet

Értékelt kvalitások

  • Felsőfokú végzettség
Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő