www.cvonline.hu
Értékesítési csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1054035
lejárt

Leendő értékesítő csapat élére tapasztalattal rendelkező, kihívásra éhes értékesítési vezető jelöltet keresünk piacvezető partnerünk megbízásából. Az új kolléga feladata lesz az értékesítési csapat létrehozása, vezetése, képzése, valamint Key Account Management.

Jelentkezzen, amennyiben releváns vezetői tapasztalattal rendelkezik és ambíciót érez egy országos értékesítési csapat felállítására és menedzselésére!

Feladatok:

  • Területi képviselők (értékesítők) kiválasztása
  • Országos képviselői hálózat kialakítása 1-2 éves célként
  • Értékesítők vezetése, képzése, fejlesztése
  • Key Account Management tevékenység
  • Kezdetekben értékesítési tevékenység, a csapat bővülésével pedig kizárólag vezetői feladatkör ellátása

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat értékesítési vezetőként - több fős csapat irányítójaként
  • 3-5 év év operatív értékesítési (sales) tapasztalat
  • Minimum középszintű végzettség
  • Értékesítői és vezetői véna
  • Mobilis, dinamikus, kihívásokra éhes személyiség

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális szemléletű és skálájú, ugyanakkor családias céges légkör
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség (alapbér + csapateredmény utáni jutalék + 13. havi fizetés)
  • Egyedi, hosszú távú kihívás: egy teljesen új csapat toborzása és vezetése
  • Adott potenciális ügyfélkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.