www.cvonline.hu
Értékesítési csoportvezető
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.12.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.06.
Hirdetés azonosító: 1001830
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
  • Új pénzügyi tanácsadók toborzása és kiválasztása,
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása,
  • Tanácsadók szakmai fejlesztése, beillesztési programjuk működtetése,
  • Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja,
  • Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése,
  • Adminisztrációs feladatok.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Min. 1 év biztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség,
  • Etikus magatartás,
  • Gyorsan, rugalmasan reagál a változó környezetre,
  • Rendszerben gondolkodó, célorientált személyiség,
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására.
Amit kínálunk:
  • Egyedi vállalkozásfejlesztési támogatás,
  • Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén,
  • E-learninges oktatási rendszer,
  • Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés,
  • Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem,
  • Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel,
  • Teljes körű termékpaletta (banki, biztosítási, nyugdíj-, illetve lakástakarékpénztári termék).

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!