www.cvonline.hu
Értékesítési csoportvezető (Pénzügyi termék)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.01.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 743171
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk friss és innovatív szereplője a magyar pénzügyi és befektetési piacnak. Intenzív fejlődésük révén rátermett, vállalkozó kedvű és sikerorientált alkalmazottakat keres termékei és szolgáltatásai népszerűsítésére.

Az új alkalmazott feladata lesz:
-A cég innovatív pénzügyi termékeit értékesítő csapatok kialakítása, irányítása, fejlesztése és motiválása
- Ajánlatok készítése, tárgyalások bonyolítása, a cég transzparens szakmai képviselete
- Kiemelt partnerekkel történő kapcsolattartás
- Saját értékesítői gárda képzése, ellenőrzése, ösztönzése
- Forgalmi elvárások teljesítése
- Operatív és stratégiai feladatok ellátása
- Jelentés a tulajdonosok felé

Követelmények
Szükséges háttér:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 5 éves értékesítési vagy kereskedelmi háttér B2B területen
- Legalább 1 év bizonyítottan sikeres vezetői tapasztalat
- Pénzügyi/gazdasági ismeretek, képzettség
- Aktív, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- Rugalmasság, nyitottság
- Sikeréhség, eredménycentrikusság
- Önálló munkavégzésre való alkalmasság
- Motiváltság, kiváló meggyőző képesség
- Alkalmasság és nyitottság alvállalkozói munkaviszonyra
- Saját gépjármű