Gyártástechnológiai eszközök értékesítésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

(HF 12-7973)

munkatársat.

Feladat

  • Lemezmegmunkáló szerszámgépek és lézertechnikai berendezések értékesítés utáni támogatása (alkatrészek, élhajlító és stancoló szerszámok, szervizszerződések),
  • Új szervizszerződések értékesítése,
  • Stancoló és élhajlító szerszámok piacának bővítése, éves keretszerződések megkötése,
  • Kopó- és szervizalkatrészek értékesítése back-office támogatással,
  • After Sales csoport munkatársainak vezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: gépészmérnök vagy más mérnöki vagy közgazdász),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: lemezmegmunkálási termelési tapasztalat, vagy szerszámgépértékesítési / fröccsöntőgép értékesítési / egyéb nagy értékű műszaki beruházási javak értékesítési tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Rövidtávú előrelépési lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • KIEMELKEDŐ juttatási csomag, céges autó (magánhasználatra is).

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-7973”-as referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó mag...
Budapest

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (HF 12-8410)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk m...
Pest, Budapest