www.cvonline.hu

Értékesítési-beszerzési munkatárs

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

A Fe-Group Invest Zrt. – hulladékgazdálkodási szektorban működő cég, Budapest X. kerületi telephelyére,

értékesítési-beszerzési munkakörbe

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Külkereskedelmi tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

  • Hulladék állapotú csomagolási anyagok értékesítése és beszerzése illetőleg újrahasznosított csomagolási hulladék értékesítése és beszerzése külföldön és belföldön egyaránt. Ehhez kapcsolódó kereskedelmi feladatok szervezése, végrehajtása, adminisztráció lebonyolítása.
  • Új partnerek felkutatása, személyes tárgyalás kezdeményezése és annak végrehajtása
  • A teljesítések és a minőségek folyamatos figyelemmel kisérése
  • Ajánlatok, szállítási szerződések elkészítése
  • A hulladékgazdálkodási szektor hatásainak folyamatos figyelése, elemzések készítése

Jelentkezéseket (kizárólag fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő