www.cvonline.hu

Értékesítési - beszerzési munkatárs (CVO_17_EK/VK_GU)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, idén 20 éves fennállását ünneplő, s ma közel 670 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Értékesítési-beszerzési munkatárs (CVO_17_EK/VK_GU)
(GU: gumiipari termékek gyártása)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség.
  • Min. 2 év gyártóvállalatnál szerzett értékesítési-beszerzési tapasztalat.
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás, írásban és szóban.
  • MsOffice, különösen az Excel ismerete, és vállalatirányítási rendszer (ideális esetben SAP) ismerete.

Értékesítési feladatai:

  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a közvetlen vevőkkel, az anyavállalattal, és a vállalaton belüli részlegekkel.
  • Kiszállítások előkészítése, kiszállítási határidők nyomon követése.
  • Reklamációk feldolgozása.
  • Vevői- és termék-adatbázis karbantartása.

Beszerzési feladatai:

  • Árajánlatkérések és megrendelések elkészítése a beszállítók felé, ezek nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a németországi anyavállalattal és a vállalaton belüli részlegekkel.
  • Beszállítói- és termék-adatbázis karbantartása.
  • Beszállítói reklamációk kezelése.
  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel.
  • Termeléshez szükséges alap- és segédanyagok megrendelése.
  • Készletfigyelés.
  • Számlák ellenőrzése.
  • Alapanyagok beérkezésének koordinálása.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • Bejárási támogatás: busz- vagy vonatbérlet, vagy 15 Ft/km,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag, májusi sörpénz,
    • Beiskolázási támogatás,
    • SZÉP-kártya és éves célprémium-rendszer, stb.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a az alábbi email címre várjuk.

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager, Key account manager, Mérnök értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német