www.cvonline.hu

Értékesítési-beszerzési diszponens (CVO_16/08_EK/VK_GU)

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Értékesítési feladatai:

  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a közvetlen vevőkkel és az anyavállalattal.
  • Kiszállítások előkészítése, kiszállítási határidők nyomon követése.
  • Reklamációk feldolgozása.
  • Vevői- és termék-adatbázis karbantartása.
  • Kapcsolattartás a vállalaton belüli részlegekkel.

Beszerzési feladatai:

  • Árajánlatkérések és megrendelések elkészítése a beszállítók felé, ezek nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Beszállítói- és termék-adatbázis karbantartása.
  • Beszállítói reklamációk kezelése.
  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel,

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség.
  • Min. 3-5 év, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás, írásban és szóban.
  • Magabiztos MS Office ismeretek és vállalatirányítási rendszer (ideális esetben SAP) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/501-411; Fax: 36-42/501-422

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német