www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 520 napja lejárt

 A GEERS Hallókészülék Kft. egy olyan német - holland tulajdonú társaság tagja, mely egy tradicionális családi vállalkozásból nőtte ki magát Európa egyik vezető hallókészülék forgalmazójává, hosszú évek alatt.

 Értékesítési asszisztenst

keresünk 8 órában hódmezővásárhelyi szaküzletünkbe

Feladatok

  • Szakszerű tanácsadás a vásárlók részére, reklamációk kezelése
  • A napi munka során felmerülő problémák kezelése
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Kitelepülések/ új ügyfélszerzési módszerek kiépítése, szervezésükben való aktív részvétel
  • Üzletvezető helyettesítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú kereskedelmi vagy egészségügyi végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, e-mail)
  • Jó kommunikációs és szervező készség, rugalmasság, talpraesettség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt alkalmas

Előny:

  • gyógyászati segédeszköz forgalmazói vagy/és
  • audiológus végzettség

Munkavégzés helye:  Hódmezővásárhely

 Kérjük, pályázati anyagát fizetési igény megjelölésével juttassa el részünkre az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő