www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 610 napja lejárt

A Geers Hallókészülék Kft. egy olyan német-holland tulajdonú társaság tagja, mely egy tradicionális családi vállalkozásból nőtte ki magát Európa egyik vezető hallókészülék forgalmazójává, hosszú évek alatt.

Értékesítési asszisztenst

keresünk 8 órában budapesti szaküzletünkbe.

Feladatok:

  • Általános asszisztencia, valamint recepciós feladatok ellátása
  • Bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Postai küldemények előkészítése és feladása
  • Érkező vendégek fogadása
  • Adatrögzítés, nyilvántartás vezetése
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Pénztári feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt alkalmas
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, empátiás készség
  • Megbízhatóság és nyitottság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Gyógyászati segédeszköz forgalmazó végzettség
  • Német / angol nyelvtudás

Jelentkezzen, ha szereti a kihívásokat, a változatos munkát, nyitott az újdonságokra és könnyen megtalálja a hangot az emberekkel.

Az önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő