www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 763 napja lejárt

Az STI Petőfi Nyomda Kft, a multinacionális, és Európában egyik vezető Display, P.O.S, és karton csomagolóanyag gyártó STI Csoport Közép-Kelet európai gyártóközpontja. Gyártókapacitásával a magyarországi karton csomagolóanyag termelés 50%-át fedi le, tevékenységét, és innovációs készségét számtalan WorldStar és egyéb díjjal ismerték el.

A megnövekedett megrendelések következtében az értékesítési csapat 2 fő munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása
  • Gyártások előkészítése
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Kapcsolattartás kisebb vevőkkel
  • Árajánlatok előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Kereskedői szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség, agilitás, magabiztosság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyomdaipari végzettség és tapasztalat előnyt jelent
  • Az angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Kiváló légkör és munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes motivált csapat
  • Tanulási lehetőség, kihívó feladatok, előrelépési lehetőségek
  • Ösztönző kompenzációs rendszer

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Helyek Pest
Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német