www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 699 napja lejárt

A Hydro BG Kft., az osztrák anyacég, a BG Graspointner által gyártott felületi vízelvezető rendszereket, valamint út és vasút építéshez fejlesztett beton elemeket forgalmazza.

A cég növekedése miatt keresünk új kollégát

beosztásba.

Feladatok

  • ajánlatok készítése
  • szállítások, számlázások intézése
  • értékesítés telefonos támogatása
  • aktív részvétel marketing feladatok elvégzésében
  • kapcsolat tartás a könyveléssel
  • telefonos tanácsadás

Elvárások

  • megbízható német nyelvtudás szóban és írásban
  • műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • megbízható számítógépes ismeret, (windows, office) - SAP ismerete előny
  • önálló munkavégzési képesség
  • célorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzést egy stabil, nemzetközi, családi tulajdonú cégnél
  • próbaidő alatti betanulást
  • korszerű munkakörülményeket

  • kizárólag írásban, önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:
Hydro BG kft.,
1239 Budapest, Európa u. 6.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német