www.cvonline.hu
Értékesítési asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.03.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.14.
Hirdetés azonosító: 958926
lejárt

Feladatok:

  • Napi, heti és havi értékesítési jelentések (kiszállítások, pénzügyi riportok) elkészítése
  • Költségvetéshez és előrejelzésekhez szükséges adatok előkészítése
  • Az előrejelzésekben, költségvetésben szereplő adatok összevetése a tényadatokkal
  • Értékesítési és termelési tervadatok begyűjtése és feldolgozása, azok továbbítása a termelési, logisztikai és pénzügyi csoportok felé
  • Ár adatbázis karbantartása
  • Értékesítési csoport tevékenységeinek adminisztrálása, háttértámogatás biztosítása
  • Értékesítési szerződések nyilvántartása, szerződés-adatbázis karbantartása
  • Értékesítési törzsadatok karbantartása, ellenőrzése
  • Értékesítéshez kapcsolódó folyamatok felügyelete és fejlesztése
  • Piaci ismeretek gyűjtése, rendszerezése, szükség esetén a társosztályok informálása

Elvárások:

  • Főiskolai, egyetemi diploma (közgazdász végzettség előny)
  • Legalább 1 év adminisztratív tapasztalat, értékesítési, pénzügyi tapasztalat előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás (német és/ vagy horvát nyelvtudás előny)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.