www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 708 napja lejárt

A MEWA egy német hátterű nemzetközi vállalatcsoport (Link megjelenítése/), amely ipari törlőkendők, munkavédelmi eszközök, alkatrésztisztító berendezésekkel foglalkozik és nyújt professzionális szolgáltatást ipari felhasználók, szervizek és műhelyek számára.  Csapatunk bővítésére keresünk

Értékesítési asszisztens munkatársat román nyelvtudással

Otthoni munkavégzési lehetőséggel

Feladatok:

  • Telefonos kapcsolatfelvétel romániai új- és meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalási Időpontok egyeztetése az értékesítő számára
  • Napi kapcsolattartás az értékesítővel és a központtal

Elvárások:

  • Román és magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete szóban és írásban
  • Telefonos kapcsolattartásban/értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos fellépés

Előny:

  • Romániában szerzett felsőfokú végzettség
  • középfokú német nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli, magas kereseti lehetőség, 13. havi fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása a cég által (számítógép, telefon, scanner, internet)

A pozíció betöltőjének 2 havonta 1-2 napos egyeztetésre kötelező megjelennie a cég budakeszin található központjában, melynek költsége térítésre kerül.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát az alábbi email címre.