www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 819 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, a sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Értékesítéssel összefüggő tranzakciók kezelése SAP vállalatirányítási rendszerben;
  • Megrendelések nyomon követése, karbantartása;
  • A megrendelésben rögzített árak felülvizsgálata, szükség esetén megváltoztatása;
  • Technikai problémák kezelése telefonon;
  • Értékesítési vevőszolgálat munkájának támogatása;
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Adminisztrációs területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Kiváló szervező és koordinációs készség;
  • Megbízható MS Office és/vagy egyéb szoftver ismeretek;

Előnyt jelent:

  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Nemzetközi értékesítési tapasztalat;
  • SAP rendszer ismerete;

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
  • önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást;
  • étkezési támogatást;
  • iskolakezdési támogatást;
Munakvégzés helye: Budapest

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Dávid Nikolett

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol