www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 551 napja lejárt

Cégünk professzionális megfigyelő és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, fejlesztésével,kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Bővíteni kívánjuk csapatunk, melyhez

pozícióba keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Személyes és telefonos kapcsolatfelvétel a potenciális, új vevőkkel, ügyfelekkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Havi felmérések, jelentések készítése az értékesítés menetéről, eredményességéről
  • Pályázatfigyelés
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése, árajánlatok után követése
  • Futó projektek ügyintézése (közmű egyeztetések, kérelmek, szerződések ügyintézése stb.)
  • Az ügyvezető és az értékesítési vezető munkájának segítése, asszisztensi feladatainak ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • jogosítvány, saját gépjármű
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precizitás, kreativitás, profizmus, lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • innovatív, piacvezető, új technikai megoldásokat kínáló termékpaletta
  • hosszú távú, stabil munkahely, egy gyorsan fejlődő, növekvő cégben, ami NEM nagyvállalat
  • jó kereseti lehetőség, hosszú távú karrier
  • kulturált munkakörülmények
  • jó csapat

Munkavégzés helye:

  • Pécs, Budapest

Pályázatát a lenti e-mail címre kérjük megküldeni, amely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, előző munkahelyekkel (ellenőrizhető módon), motivációs levél kíséretében.

Helyek Budapest
Pest
Pécs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő