www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Felvonót-, mozgólépcsőt- és mozgójárdát gyártó multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Az értékesítőkkel történő egyeztetést követően az ajánlatok elkészítése

A szerződéstervezetek összeállítása, a műszaki tartalom egyeztetése a tervezőkkel

Ajánlatok, szerződések nyomon követése

A vállalatirányítási rendszer, illetve kapcsolódó rendszerek kezelése

Az értékesítők munkájának adminisztratív támogatása

Ügyfélkapcsolati támogató feladatok

Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Értékesítés-orientált szemléletmód

MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása (Excel magas szinten)

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Jó kommunikációs és együttműködési készség

Támogató attitűd, erős csapatszellem

Előny:

Műszaki végzettség (közép- vagy felsőfokú)

Integrált vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest , VIII.kerület

Amit ajánlunk:

Tanulási és előrelépési lehetőség

Multinacionális környezet, felelősségteljes munkafeladatok

Vonzó munkahelyi környezet és elhelyezkedés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol