www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 931785

Feladatok:

- készletek nyilvántartása
- logisztikai folyamatok támogatása
- ügyfelek árral kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
- riportok, elemzések készítése az elért értékesítési eredményről
- piaci versenyképesség vizsgálata
- az ügyfelek támogatása a logisztikai rendszer használatában

Elvárások:

- kiváló angol nyelvtudás
- 1 - 2 év releváns, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- min. középfokú végzettség
- jó kommunikációs készség szóban és írásban
- rugalmasság a munkavégzés helyét illetően

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés (13. havi fizetéssel és cafeteriával kiegészülve)
- céges autó
- dinamikusan fejlődő vállalat, hosszú távú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a