www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Az IVM Zrt Ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik egész Európában. Rendkívül dinamikusan fejlődő vállalat vagyunk, stabil háttérrel. Haladunk a korral és a technológiával.

Fiatal agilis csapatunkba keresünk

munkakör betöltésére munkatársat székesfehérvári központunkba.

Főbb feladataid lennének:

  • Automatáink telepítésénél a magyarországi és romániai Sales adminisztratív és projekt támogatását kell ellátnod
  • Adatokat kell egyeztetned és bekérned az ügyfelektől a telepítések előtt
  • Követned kell a projektek életciklusát különös képen a zárásokra és szerződésekre!
  • Fogadnod és dokumentálnod kell a beérkező információkat, dokumentumokat
  • Kapcsolatot kell tartanod ügyfeleinkkel a projektek teljes ideje alatt

Elvárások:

  • Legyél kommunikatív, jó kapcsolatteremtő. Ne ijedj meg a telefontól, legyél képes összeszedett leveleket megírni
  • Beszélj jól németül! Nem elég a szöveg értése, tényleg kell a jó német! Ha egy másik európai nyelvet is beszélsz, akkor az csak előny, különösen az angol.
  • Gondolkodásod legyen analitikus és legyél jó problémamegoldó. Képesnek kell lenned elérni az ügyfélnél a projekt folytatását, megállapítani a késedelmek okait és cselekedni!
  • Legyél képes több párhuzamos feladatot is csinálni, és priorizálni. Ha feledékeny vagy, akkor nem jó helyen jársz.
  • Érts az informatikához, tudd mi fán terem egy CRM rendszer, az MS OFFICE
  • Tudd mi az adatbázis és ne ijedj meg az új dolgoktól
  • Legyen jogosítványod.

Mi az amit kínálunk:

  • Stabil hátteret
  • Nagyon jó munkakörülményeket biztosítunk, megfelelő eszközökkel
  • Fiatal és összetartó csapat tagja lehetsz, ahol oldott a légkör
  • Jó fizetést és magas cafeteria juttatásokat

Jelentkezésedet (fényképes magyar önéletrajzzal) ide küldd.

Helyek Fejér
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német