www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. Magyarország egyik legjelentősebb villamosenergia-kereskedő vállalata számára nyújtja szolgáltatásait. Új munkatársakat keresünk

pozícióba

A munkatársak fő feladatai:

  • értékesítők (5-6 fő) napi munkájának teljes körű támogatása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolódó IT rendszerek (CRM, számlázás stb.) kezelése, törzsadatok karbantartása
  • ajánlatok és szerződések készítése és nyilvántartása
  • kimutatások készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • 1-2 év értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • magas szintű Excel ismeret
  • egyéb MS Office alkalmazások ismerete
  • precíz munkavégzés, kiváló szervezési készség
  • képesség elsősorban a csapatmunkára, de emellett az önálló munkavégzésre is
  • proaktív beállítottság, segítőkészség, jó kommunikációs készség
  • stressztűrő képesség, problémamegoldó képesség, cél és feladatorientált munkavégzés, ügyfélközpontúság

Előny:

  • angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fix bér +cafeteria + ösztönző juttatások
  • alapos szakmai felkészítés, belső tréning programok
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet Budapest XIII. kerületében

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével a következő e-mail címre.

Jelentkezéskor kérjük, jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő