www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Magyarország piacvezető Biztosító Társasága

keres értékesítési területre

1fő értékesítési asszisztenst.

Munkakör megjelölése:

  • Értékesítési asszisztens

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elhivatottság
  • Nyitottság és tanulásra való hajlandóság
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • Ügyfelek teljes körű, pontos és gyors kiszolgálása, tájékoztatása, és folyamatos kapcsolattartás
  • Biztosítási, banki, lakástakarék-pénztári termékek értékesítése
  • Munkavégzéshez szükséges ismeretek elsajátítása, képzéseken való részvétel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Karrier lehetőség
  • Hosszú távú lehetőségek

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő