www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 806 napja lejárt

A Link megjelenítése széles körben ismert kereskedő cég, amely világszerte több mint 25.000 féle nem élelmiszer jellegű terméket forgalmaz.

Az 1937-es alapítása óta a vállalata megbízhatóságra, a szolgáltatásra, a személyre szabott megoldásokra, valamint a biztonságra fekteti a hangsúlyt. Ennek köszönhetően Európa egyik legnagyobb importőreként nagykereskedők, bevásárló központok, valamint egyéb outletek egyik legkeresettebb beszállítójává vált. Ma már elmondhatjuk, hogy Európa első osztályú cégeinek jelentős része ügyfeleink közé tartozik.

Jelenleg új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de a kereskedelemben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete irásban és szóban
  • Német nyelv ismerete előnyt jelent
  • Pontosság, precizség, terhelhetőség
  • Önálló, felelőssegteljes munkavégzés, ugyanakkor készség hatékony csapatmunkára
  • Proaktív problémamegoldás
  • Átfogó termékismeret (25.000 féle termék)

Feladatok:

  • Külföldi és hazai vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás és probléma megoldás (elsősorban multinacionális cégek)
  • Ajanlatok készítese, küldése
  • Kapcsolattartás a hollandiai anyavállalattal írásban és szóban
  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása és az árumozgás adminisztrációjának teljeskörű lebonyolítása
  • Logisztikával való folyamatos kapcsolattartás, szállítások adminisztrációs előkészítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos hátterű vállalati környezet
  • Jó hangulatú, dinamikus, családias légkör
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (Megyeri híd pesti oldala)

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő