www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 889 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását  ill. teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 440 munkatársat foglalkoztat, ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Pécsi telephelyünkre gyakorlott munkatársat keresünk

munkakörbe

Feladatkör:

  • Értékesítési vezető által meghatározott napi feladatok elvégzése
  • Gépjárművásárlással kapcsolatos bizonylatok kiállítása
  • Bejövő telefonhívások fogadása, telefonüzenetek továbbítása
  • Új gépkocsi felvitele a járműtörzsbe, forgalmi engedély alapján történő ellenőrzés
  • Új és használt járművek foglaló, - előleg számlájának készítése
  • Munkaidőnyilvántartási adminisztráció
  • A pénztár és szerviz adminisztációs munkatárs helyettesítése!
  • Alkalmanként rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • irodai adminisztráció és ügyintézés terén szerzett min.  3 év gyakorlat
  • Előny a gépjármű-értékesítési adminisztrációs tapasztalat!
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • aktív középfokú német nyelvtudás (ennek megléte nélkül nem érdemes megpályázni az állást!)

Személyiséggel szembeni elvárásaink:

  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önállóság, talpraesett hozzáállás
  • új ismeretek iránti fogékonyság
  • jó kommunikációs képesség
  • kellemes, ápolt, jó benyomást keltő megjelenés
  • együttműködő, csapatszellemű magatartás
  • pozitív életszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német