www.cvonline.hu

Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

Az UniCredit Leasing Hungary

sikerorientált, motivált munkatársat keres

munkakörbe.

A munkatárs feladatai:

 Az üzletkötők munkájának segítése, hatékonyabb és gyorsabb szolgáltatás elősegítése.

 1.) Üzletkötési asszisztencia feladatok

  • az üzletkötők iránymutatása és ellenőrzése mellett lízingkalkulációk és ajánlatok készítése
  • részvétel a döntés-előkészítő anyagok előkészítésében
  • ügyfelek tájékoztatása az üzletkötők iránymutatása szerint
  • tárgyalásjelentések és beszámolók készítése

2.) Lebonyolítás

  • az ügyletre vonatkozó előterjesztés üzletkötés feladatkörébe tartozó részének elkészítése
  • az UniCredit Leasing és csoport érdekkörének figyelembe vétele az ügylet kapcsán
  • szerződés (ill. egyéb kapcsolódó dokumentumok) előkészítése
  • szerződések folyósításra történő előkészítése
  • fentiek teljes körű dokumentálása
  • az ügyletre vonatkozó információk és adatok rögzítése az UniCredit Leasing számítástechnikai rendszerében (AdviseSoft)

Szükséges készségek, elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • precizitás, pontosság, önálló munkavégzés
  • AdviseSoft ismerete előny
  • angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • változatos munka; színvonalas munkakörülmények
  • összetartó fiatalos, dinamikus szervezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben megfelel a fent említett elvárásoknak, és felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával együtt küldje el a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol