www.cvonline.hu

Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • gépjármű forgalomba helyezés
  • visszatérítések elszámolása
  • flotta elszámolások készítése
  • banki ügyintézés
  • gépjármű átadás előtti előkészítés, átadás lezárása
  • pénzügyi előkészítés
  • bank felé történő finanszírozási dokumentáció összeállítása
  • egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • MS Office - ismeret
  • alapfokú angol vagy német nyelvismeret
  • legalább féléves irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • igényes megjelenés, jó kommunikációs készség
  • önálló, pontos munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • biztos, versenyképes jövedelem
  • sikeres csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, X. és XIX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő