www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1003 napja lejárt
Nemzetközi, szolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk szakembert, budapesti csapatukba, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező vevői megkeresések feldolgozása, felmerülő kérdések szakszerű megválaszolása
  • Ajánlatok és megrendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Ajánlatok és szerződések kiküldése az ügyfelek részére, nyomon követés
  • Kalkulációk előkészítése, ajánlatok összeállítása árlista alapján (a megfelelő döntéshozóval egyeztetve)
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglevő ügyfelekkel, részükre újabb szolgáltatások ajánlása
  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel, a cég magas szintű szolgáltatásainak szakszerű bemutatása
  • Ügyféladatbázis kezelése, a hívásokhoz tartozó adminisztráció naprakész karbantartása
  • Vállalati bemutatkozó anyagok, tájékoztatók eljuttatása a potenciális ügyfelek felé
  • Szervezési feladatok lebonyolítása
  • Az értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Napi rendszeres feladatok (posta, vendégek fogadása)

Elvárások:
  • Erős, aktív minimum középfokú szintű angolnyelv-tudás (második nyelvtudás előny)
  • Legalább 3-10 éves tapasztalat kereskedelmi asszisztensi / ügyfélszolgálati területen
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség, ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatjátékos attitűd; jó szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás; jó monotónia tűrő képesség; terhelhetőség
  • Határozott, udvarias fellépés; döntésképesség; megbízhatóság
  • Megfontolt, rendszerető személyiség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum