www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 859 napja lejárt

 A GEERS Hallókészülék Kft. egy olyan német - holland tulajdonú társaság tagja, mely egy tradicionális családi vállalkozásból nőtte ki magát Európa egyik vezető hallókészülék forgalmazójává, hosszú évek alatt. A GEERS Hörakustik 1993-ban nyitotta meg első üzletét Budapesten, mely Magyarország első hallókészülék szaküzlete is volt egyben. A GEERS Hallókészülék Kft. 29 szaküzlettel mára Magyarország egyik piacvezetőjévé nőtte ki magát.

 Értékesítési asszisztenst

keresünk 6 órában zalaegerszegi és soproni szaküzletünkbe

Feladatok

  • Általános asszisztencia, valamint a recepciós feladatok ellátása
  • Bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Postai küldemények előkészítése és feladása
  • Érkező vendégek fogadása
  • Adatrögzítés, nyilvántartás vezetése
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Kitelepülések / új ügyfélszerzési módszerek kiépítése, szervezésükben való aktív részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség, rugalmasság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Sopron

Kérjük, pályázati anyagát fizetési igény megjelölésével juttassa el részünkre az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő