www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 817907

Gépjármű értékesítéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, hétvégi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Gépjármű értékesítéssel foglalkozó irodában az ügyfelek fogadása,
  • a vásárlók igényeinek felmérése,
  • az ügyfél érdeklődésének fenntartása (mindaddig, amíg az értékesítő kolléga nem tud az ügyféllel foglalkozni),
  • autók bemutatása az ügyfeleknek,
  • az értékesítők munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • kitűnő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált attitűd,
  • proaktív hozzáállás, autók szeretete,
  • terhelhetőség (12 órás munkanap),
  • igényes külső megjelenés,
  • informatikai alapismeretek.
Amit kínálunk:
  • Csak hétvégi beosztás, tehát mellékállásként végezhető,
  • munkaidő 9:00-21:00-ig szombaton és vasárnap (mindkét nap vállalható, de nem kötelező),
  • bérezés: bruttó 1200 Ft/óra,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • támogató csapat.
Munkavégzés helye:
  • Fót
Egyéb:
  • Munkaidő: Szombat és/vagy Vasárnapi napokon, hosszú távon, kijutás egyénileg megoldandó
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.