www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1218 napja lejárt

A Cvoline jobnetwork, Magyarország egyik vezető állásportálja Értékesítési asszisztens munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • Értékesítői csapat munkájának segítése, ellenőrzése
  • Új ügyfelek felkutatása különböző források alapján
  • CRM rendszerben lévő értékesítői adatbázis karbantartása, új ügyfelek adatainak rögzítése
  • Konkurenciaelemzés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel haladó szintű ismerete, elsősorban függvények)
  • Precíz munkavégzés és erős monotónia tűrés (teszteljük)
  • Nyugodt, empatikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Angolnyelv-tudás
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Fiatalos, motivált csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy piacvezető állásportálnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz MOST fényképpel és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő