www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.12.
Hirdetés azonosító: 811753

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, németül folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű értékesítési asszisztenst.

Feladatok:

- Értékesítők munkájának teljes körű háttértámogatása
- Ajánlatok készítése
- Adminisztrációs feladatok végzése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Bizonyos termékek önálló értékesítése

Elvárások:

- Folyékony német nyelvtudás elengedhetetlen
- alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat előny
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
- Műszaki beállítottság, előnyös esetben jártasság
- 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Megbízható informatikai ismeretek: Ms Office, SAP
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos hátter egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a