www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

A leendő munkatársunk kis létszámú csapatban, felelős feladatkörben végzi majd munkáját, főbb feladatai:

  • közvetlen értékesítés,
  • meglévő ügyfeleinkkel telefonos kapcsolattartás
  • valamint az árukezeléssel kapcsolatos munkafolyamatok

A munkakör megkívánja, hogy munkatársunk:

  • kereskedelmi tapasztalattal/érzékkel rendelkezzen
  • rugalmas
  • készséges, együttműködő
  • kellemes stílusú, nyitott
  • figyelmes
  • kereskedelmi folyamatokat és adminisztrációt jól ismerő
  • szakmailag felkészült legyen

Bérezés: nettó 150 ezer Ft juttatásokkal.

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő