www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 967 napja lejárt

A Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. Magyarországi Fióktelepe

a CNC - forgácsolás technológia elkötelezett fejlesztője és gyártója a Sóskúti Ipari parkban ( M7-es mellett ) lévő technológiai központjába

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • értékesítők irodai támogatása,
  • ajánlatok készítése,
  • szállítások szervezése, export engedélyek intézése ,
  • számlázások felügyelete
  • kapcsolattartás a Mazak gyárakkal, belső rendelések és ajánlatkérések kezelése
  • havi jelentésekben való közreműködés ( előrejelzések nyilvántartása, szállítások ütemezése )

Elvárások:

  • jó angol nyelvtudás (napi kommunikáció része)
  • jó kommunikációs készség a nehéz helyzetekben is
  • a változó körülményekhez történő alkalmazkodási és stressz tűrő képesség
  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • kereskedelmi tapasztalat műszaki területen
  • önállóság, rugalmasság

Előny:

  • szerszámgépek területén szerzett hasonló tapasztalat vagy műszaki affinitás
  • horvát, szerb esetleg román nyel ismerete

Amit kínálunk:

  • változatos, felelősségteljes feladatok
  • csapatmunkában történő munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

2038, Sóskút, Sóskúti Ipari Park M7-es autópálya mellett Sóskúti lehajtó Érd után

E-mailben fényképes önéletrajzzal az alábbi címre.( www.MAZAK.eu)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő