www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Az ország legnagyobb Toyota és kizárólagos Lexus márkakereskedése

pályakezdő

munkatársat keres.

Az értékesítési asszisztens feladata az értékesítők munkájának segítése, proaktív ügyfélmegkeresések, a vevők kiszolgálásában való közreműködés, back-office tevékenység, a napi üzletmenet maximális támogatása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Az autózás műszaki, kereskedelmi témái iránti érdeklődés.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Önállóság, precizitás, motiváltság.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • Műszaki vagy kereskedelmi diploma.
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely.
  • Továbbképzések, tréningek.
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

További információk a cégről: Link megjelenítése és Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő