www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1173 napja lejárt
Cégünk kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Első telefonos kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel
  • Partnerek adatainak rögzítése a vevőnyilvántartó rendszerben (Siebel)
  • Promóciós levelek és e-mail-ek küldése
  • Ajánlatok és megrendelések rögzítése az informatikai rendszerben (Oracle)
  • A rögzített megrendelések követése, módosítása
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Angol írás és szóbeli felsőfokon
  • A kereskedelmi folyamatok alapvető ismerete
  • Román, német nyelvtudás előny
  • Oracle, Siebel ismerete előny

Juttatások:

  • 4 órás minimálbér és az elvégzett munka után teljesítménybér
  • Internet előfizetés otthonra
  • MKB egészségpénztári befizetés

Egyéb:

  • Otthonról végezhető napi 4 órában