www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

A Schiller Autó Család

munkatársat

keres.

Feladat:

A Cég telephelyein az értékesítési tevékenység elősegítése, támogatása.

Elvárások:

  • Középfokú / Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás – a napi munka során alkalmazni kell!
  • Kiváló informatikai tudás, Office program ismerete, kezelése
  • Értékesítési attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontúság
  • Igényes megjelenés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Igényes munkahely, kiváló csapat, versenyképes fizetés, egyéni fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a jelentkezési feltételeknek megfelel, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre küldje meg.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő