www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 740734
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk értékesítési asszisztensi pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • tárgyaló nyitása, zárása
  • eszközök előkészítése
  • Excel és Power point feladatok,
  • kapcsolattartás az értékesítési csapat tagjaival.

Elvárások:

  • aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • hosszú távra keresünk minimum fél évre, maximum 1 évre
  • Excel függvények ismerete (FKERES, HA), Pivot tábla készítése
  • Power point ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: hétfő, szerda, péntek 07.00-11.00-ig

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest