www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1387 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

Az UniCredit Leasing Hungary

sikerorientált, motivált munkatársat keres

 Értékesítési Asszisztens

munkakörbe.

A munkatárs feladatai:

Az üzletkötők munkájának segítése, hatékonyabb és gyorsabb szolgáltatás elősegítése.

1.) Üzletkötési asszisztencia feladatok

  • az üzletkötők iránymutatása és ellenőrzése mellett lízingkalkulációk és ajánlatok készítése
  • részvétel a döntés-előkészítő anyagok előkészítésében
  • ügyfelek tájékoztatása az üzletkötők iránymutatása szerint
  • tárgyalásjelentések és beszámolók készítése

 2.) Lebonyolítás

  • az ügyletre vonatkozó előterjesztés üzletkötés feladatkörébe tartozó részének elkészítése
  • az UniCredit Leasing és csoport érdekkörének figyelembe vétele az ügylet kapcsán
  • szerződés (ill. egyéb kapcsolódó dokumentumok) előkészítése
  • fentiek teljes körű dokumentálása
  • az ügyletre vonatkozó információk és adatok rögzítése az UniCredit Leasing számítástechnikai rendszerében (AdviseSoft)

Szükséges készségek, elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • felsőfokú szintű angol nyelvtudás (olasz és/vagy német nyelvtudás előny)
  • min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • AdviseSoft ismerete előny
  • kiváló kommunikációs készség
  • precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • változatos munka; színvonalas munkakörülmények
  • összetartó fiatalos, dinamikus szervezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő