www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 695288

Partnercégünk, a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplője, számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe Pilisvörösvárra::

Feladatok:
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása,
  • Potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Ajánlatok/ árak kiadása / nyomon követése,
  • Ügyfél statisztikák, riportok készítése
  • Prezentációk összeállítása
  • Marketing feladatok ellátása.
Elvárások:
  • releváns szakmai tapasztalat vagy szakirányú végzettség,
  • angol és/vagy német középfokú nyelvtudás,
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • ügyfélközpontúság,
  • kiváló kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • kiváló munkakörülmények,
  • jó munkahelyi légkör,
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban.
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.