Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • Az álláshirdetés holnap lejár

A Link megjelenítése széles körben ismert kereskedő cég, amely világszerte több mint 25.000 féle nem élelmiszer jellegű terméket forgalmaz.

Az 1937-es alapítása óta a vállalata megbízhatóságra, a szolgáltatásra, a személyre szabott megoldásokra, valamint a biztonságra fekteti a hangsúlyt. Ennek köszönhetően Európa egyik legnagyobb importőreként nagykereskedők, bevásárló központok, valamint egyéb outletek egyik legkeresettebb beszállítójává vált. Ma már elmondhatjuk, hogy Európa első osztályú cégeinek jelentős része ügyfeleink közé tartozik.

Jelenleg új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy kereskedelmi asszisztens pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban
  • Pontosság, precízség, terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, ugyanakkor készség hatékony csapatmunkára
  • Proaktív problémamegoldás

Feladatok:

  • Külföldi és hazai vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás és probléma megoldás (elsősorban multinacionális cégek)
  • Kapcsolattartás a hollandiai anyavállalattal írásban és szóban
  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása és az árumozgás adminisztrációjának teljes körű lebonyolítása
  • Logisztikával való folyamatos kapcsolattartás, szállítások adminisztrációs előkészítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos hátterű vállalati környezet
  • Jó hangulatú, dinamikus, családias légkör
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Megyeri híd pesti oldala)

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol