www.cvonline.hu

Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés tegnap lejárt

dpd header

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Élénk, barátságos személyiség, csapatjátékos,
  • Precizitás és igény a minőségi munkára,
  • Előny a hasonló (értékesítési) területen szerzett back office tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Fejlődési lehetőség, gyakorlat és sikerélmény hosszabb távú feladatokban,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, szakértői bónusz és Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.

Feladatok:

  • Az értékesítéshez kapcsolódó ad-hoc jellegű statisztikák, riportok készítése.
  • A Kereskedelmi igazgató és az Értékesítők adminisztratív támogatása.
  • Szerződésekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Értékesítési asszisztens pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol