www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Exkluzív lakástextil nagykereskedelmi cég keres bemutatótermébe

értékesítési asszisztenst.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új partnerek felkutatása
  • az ügyfelek precíz és legmagasabb szintű kiszolgálása bemutatótermünkben, munkájuk teljeskörű támogatása
  • a cég kollekcióinak pontos és precíz ismerete
  • szállítólevelek készítése és visszavételezése
  • beszerzési számlák kezelése (alkalmi)
  • áruátvétel és árukiadás
  • árajánlatok készítése
  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • irodai munkában való aktív részvétel, munkatársak munkájának támogatása

Elvárások:

  • értékesítési munkatapasztalat
  • lakberendezési trendek ismerete, jó stílusérzék
  • elszánt, kitartó, céltudatos, dinamikus, talpraesett személyiség
  • lojális, ügyfél centrikus hozzáállás
  • kiemelkedő empatikus készség
  • szakma iránti alázatosság
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség szóban és írásban
  • nyitottság a szakmai újdonságok elsajátítására
  • magas szintű MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)
  • angol nyelv ismerete szóban és írásban előny
  • textiliparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • exkluzív munkakörnyezet
  • változatos munkafeladatok
  • igényes ügyfélkör
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes, sikerorientált csapat

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a bérigény feltűntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol